O projektu

Toužíte po bydlení, které snoubí benefity velkoměsta a zároveň má na dosah přírodu a bohaté sportovní vyžití? Hledáte nový domov, který nabídne příjemné prostředí pro vás i vaše děti?

Pak vás možná zaujme náš projekt Panorama Jih v brněnských Horních Heršpicích, který nabídne jedinečné prostory s 99 bytovými jednotkami se zahradami, balkony či terasami a parkováním. Dokončení projektu je plánované na 3Q/2024.

Panorama Jih

Objekt s půdorysným tvarem „J“ na první pohled upoutá svěží moderní architekturou. Dům je schodišťovými jádry rozdělen na 3 části a nabízí širokou škálu bytů od jednopokojových po čtyřpokojové a najdete u nás i atypické dispozice 1+1 a 2+1 s oddělenou kuchyní. Byty je možné vybírat z 6ti nadzemních pater, odkud bude vidět celé Brno jako na dlani, a jedno částečně podzemní patro, kde se kromě bytů budou nacházet sklepní kóje, technické místnosti a společné prostory bytového domu.

 

Přejít na výběr bytu

O nás

Naše developerská společnost PSH Invest, s.r.o., se zabývá výstavbou především rezidenčních projektů a je zastoupena brněnskou developerskou společností PS-estate, s.r.o., která má za sebou několik úspěšných projektů a mnoho spokojených zákazníků. Společnost PS-estate, s.r.o. je sesterskou společností silné a stabilní stavební společnosti PS Brno, s.r.o. Našim hlavním cílem je vytvářet unikátní projekty se zajímavým architektonickým řešením a zároveň příjemné a moderní bydlení pro vás.

Standardní postup financování

Standardní postup financování koupě bytu se odvíjí dle rozestavěnosti projektu.

  • 10% blokační záloha z kupní ceny bytu
  • Splatnost blokační zálohy do 7 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy.
  • 10 % z kupní ceny bytu bude uhrazeno do 30-ti kalendářních dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní.
  • 40 % z kupní ceny bytu bude uhrazena do 10-ti dnů po zápisu rozestavěných jednotek do KN.
  • 40 % z kupní ceny bytu bude uhrazeno do 10-ti dnů po doručení výzvy budoucího prodávajícího s kopií kolaudačního souhlasu.

Po vzájemné dohodě kupujícího a prodávajícího je možné nastavit individuální postup financování. Případné klientské změny budou hrazeny dle vzájemně odsouhlasených objednávek.

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme :-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt

Bc. Kateřina Polednová
info@pshinvest.cz
+420 602 384 188

Panorama Jih vizualizace Panorama Jih vizualizace