Parkovací místo v hodnotě 320.000 Kč zahrnuto v kupní ceně!
 
;

Reference

Se službami developera PSH INVEST Jih, s.r.o jsem byla maximálně spokojená, paní Kateřina Polednová zastupující společnost PSH INVEST Jih, s.r.o mě velice laskavým přístupem k lidem provedla celým procesem. Od nabídky a náhledu na připravený developerský projekt, prohlídkou již započaté stavby i možnostmi individuálního nastavení financování koupě nemovitosti. Mohu jen doporučit :)

Zdena M.

Velice příjemné a korektní jednání paní Bc. Polednové. Opravdu paní na svém místě. Kéž by takových bylo více...

Hana N.

Projekt Panorama Jih je nejen krásný, ale i cenově dostupný, a k tomu profesionální přístup, proto jsem se rozhodla pořídit si byt právě v tomto projektu. Doporučuji.

Kateřina P.

Rozhodli jsme se postavit dceři v Brně byt, ale měli jsme dosti vysoké nároky, jelikož jsme nechtěli, aby bydlela na sídlišti, kde si každý vidí do oken. Chtěli jsme byt osluněný, s velkou terasou a balkóny z každého pokoje a samozřejmě nádherný výhled na město Brno. A jelikož jsem stavař, tak jsme hledali nějaký architektonicky zajímavý projekt, který nezapadne v šedi nově budovaných staveb. V neposlední řadě jsme chtěli stavět s velkým a již prověřeným developerem, abychom měli jistotu, že stavbu včas a hlavně kvalitně postaví. To všechno se nám podařilo najít v developerském projektu Panorama jih v Horních Heršpicích. Ale našli jsme i něco navíc, skvělý management celé stavby a přátelskou a vstřícnou atmosféru při všech jednáních. Každý člověk je rád součástí vítězného týmu, no a tady se nám to plně povedlo….

Lubomír J.

Koupi nového bytu u společností PS-ESTATE vřele doporučuji. Tuto společnost jsme si vybral na základě doporučení a opravdu jsem ze spolupráce mile překvapen. Zejména oceňuji profesionální přístup koordinátorky paní Polednové a její komunikační schopnosti. Vždy se mně snaží vyjít maximálně vstříc a vše vyřešit včas a ochotně. Už se těším v budoucnu na další projekt této společnosti. Díky

Tomáš W.

Byt v projektu Panorama Jih jsem si vybral z důvodu polohy domu, kvalitně řešené dispozici bytu a také zejména důvěryhodnosti developerské společnosti.

Petr Ř.

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme :-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt

Bc. Kateřina Polednová
info@pshinvest.cz
+420 602 384 188

Panorama Jih vizualizace Panorama Jih vizualizace