Parkovací místo v hodnotě 320.000 Kč zahrnuto v kupní ceně!
 

Lokalita

Toužíte po bydlení, které snoubí benefity velkoměsta a zároveň má na dosah přírodu a bohaté sportovní vyžití? Hledáte nový domov, který nabídne příjemné prostředí pro vás i vaše děti? Pak vás možná zaujme náš projekt Panorama Jih v brněnských Horních Heršpicích s plánovaným dokončením 1Q/2024.

Panorama Jih
Panorama Jih
Panorama Jih

Vše na dosah

Do školy, za kulturou, k lékaři či na nákup... ? Z Panorama Jih to budete mít všude kousek. Do centra Brna dorazíte autem čí MHD do 8 minut, autobusová zastávka Košuličova je 400 metrů od domu, v blízkosti najdete také vlakovou zastávku Horní Heršpice. Velké město nabízí komfort mnoha služeb, ať už vyrážíte za nákupy (Avion shopping park, Olympia, Futurum) či za kulturou.

V širším okolí se nachází také několik restaurací (Valoria, Parlament), sportoviště, kavárny, Lidl, lékárna, pošta a další občanská vybavenost. Výhodná poloha na jihu Brna navíc doslova láká k výletům na Jižní Moravu, Pálavu a Rakousko budete mít jako na dlani.

Ideální pro rodiny s dětmi

Do školky i do školy s dětmi pohodlně dorazíte pěšky. Mateřská škola Záhumenice je vzdálená pouhých 500 m (v širším okolí se pak nachází také mateřská škola Hněvkovského), základní škola Bednářova 600 m. V blízkém volnočasovém areálu v okolí řeky Svratky oceníte hned několik atrakcí pro menší děti i školáky.

Například dětské hřiště a minizoo Jižanský dvorek (nakrmit zde ve výbězích můžete kozy, ovce, oslíky a další domácí zvířata) či nové dětské centrum Hopsálkov, kde si na trampolínách zařádí malí i velcí a najdete zde největší pískoviště v Brně. Základní škola Bednářova také organizuje pro děti mnoho zájmových kroužků, naučit se mohou hned několik sportů, dále pak například šachy či modelování keramiky.

Panorama Jih
Panorama Jih Panorama Jih

Sportovní vyžití

Co se týče volnočasových aktivit, v okolí Panorama Jih nepřijdou zkrátka ani dospělí. Hned vedle industriální zóny najdete Golfový areál Kšírovka, tenisové kurty, minigolf, beach volleyball, lezeckou stěnu, skatepark...

V létě se zchladíte v blízkém přírodním koupališti Biotop Brno-jih, v zimě se protáhnete v krytém lezeckém centru Hangar a kdyby vám okolí bylo malé, u domu můžete nasednout na kolo a po cyklostezce dojedete přes Pálavu třeba až do Vídně.

Panorama Jih
Panorama Jih
Panorama Jih

Vize do budoucna

V současné době v Horních Heršpicích probíhá postupná rekonstrukce celé dopravní sítě, masivní výsadba a revitalizace zeleně, oprava školních budov, rozšiřování stávajících a výstavba nových sportovišť.

Panorama Jih

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme :-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt

Bc. Kateřina Polednová
info@pshinvest.cz
+420 602 384 188

Panorama Jih vizualizace Panorama Jih vizualizace