Parkovací místo v hodnotě 320.000 Kč zahrnuto v kupní ceně!
 
;

Reference

Se službami developera PSH INVEST Jih, s.r.o jsem byla maximálně spokojená, paní Kateřina Polednová zastupující společnost PSH INVEST Jih, s.r.o mě velice laskavým přístupem k lidem provedla celým procesem. Od nabídky a náhledu na připravený developerský projekt, prohlídkou již započaté stavby i možnostmi individuálního nastavení financování koupě nemovitosti. Mohu jen doporučit :)

Zdena M.

Velice příjemné a korektní jednání paní Bc. Polednové. Opravdu paní na svém místě. Kéž by takových bylo více...

Hana N.

Projekt Panorama Jih je nejen krásný, ale i cenově dostupný, a k tomu profesionální přístup, proto jsem se rozhodla pořídit si byt právě v tomto projektu. Doporučuji.

Kateřina P.

Rozhodli jsme se postavit dceři v Brně byt, ale měli jsme dosti vysoké nároky, jelikož jsme nechtěli, aby bydlela na sídlišti, kde si každý vidí do oken. Chtěli jsme byt osluněný, s velkou terasou a balkóny z každého pokoje a samozřejmě nádherný výhled na město Brno. A jelikož jsem stavař, tak jsme hledali nějaký architektonicky zajímavý projekt, který nezapadne v šedi nově budovaných staveb. V neposlední řadě jsme chtěli stavět s velkým a již prověřeným developerem, abychom měli jistotu, že stavbu včas a hlavně kvalitně postaví. To všechno se nám podařilo najít v developerském projektu Panorama jih v Horních Heršpicích. Ale našli jsme i něco navíc, skvělý management celé stavby a přátelskou a vstřícnou atmosféru při všech jednáních. Každý člověk je rád součástí vítězného týmu, no a tady se nám to plně povedlo….

Lubomír J.

Koupi nového bytu u společností PS-ESTATE vřele doporučuji. Tuto společnost jsme si vybral na základě doporučení a opravdu jsem ze spolupráce mile překvapen. Zejména oceňuji profesionální přístup koordinátorky paní Polednové a její komunikační schopnosti. Vždy se mně snaží vyjít maximálně vstříc a vše vyřešit včas a ochotně. Už se těším v budoucnu na další projekt této společnosti. Díky

Tomáš W.

Byt v projektu Panorama Jih jsem si vybral z důvodu polohy domu, kvalitně řešené dispozici bytu a také zejména důvěryhodnosti developerské společnosti.

Petr Ř.

Vážená pani Polednová,
Chcela by som Vám trochu oneskorene poďakovať za všetko, čo ste pre nás urobili. Keď sme pred cca. dvomi rokmi zistili, že nás bude ešte o jedného viac, obrátil sa nám svet hore nohami. Okrem bežných starostí sme si čoraz častejšie kládli otázku: Kde budeme bývať? V tej dobe sa začalo so stavbou bytového domu na brehu rieky Svratky v Heršpiciach, v našej štvrti. Zaujalo nás to a chceli sme si zjednať stretnutie a zistiť o projekte viac. Pani ale často nezdvíhala telefón a keď ho aj zdvihla, dávala nám jasne najavo, že má naponáhlo a nemá čas sa s nami rozprávať. Volali sme ohladne bytu za cca. 12 miliónov. Tak arogantné jednanie nás na čas odradilo od akéhokolvek ďalšieho riešenia bývania. Úplne náhodou sme ale objavili projekt Panorama. Od prvej fotky nás zaujal. Bol iný ako ostatné výstavby. Neriešil len čisto stránku bývania, ale aj kvalitu bývania. Pred domom je v pláne samostatný park. Na rozdiel od prvej firmy, tu sa o projekt staral človek, ktorého tá práca baví a chce nájsť najlepšie riešenie pre každého klienta. Netlačí na ludí, že sa už musia rozhodnúť, že jej za dverami stojí fronta na byty. Rozumie, že predsa len kúpa nehnutelnosti je výrazná investícia pre každú rodinu a rozhodnutie nepríde hneď. Prejde s klientom všetky možnosti, pomôže s financovaním a spraví aj podstatne viac, ako jej v jej náplni práce. A to celé s úsmevom. Na nami zvolený byt sme sa mohli prísť pozrieť aj na stavbu a už sa velmi tešíme na jeho dokončenie.
Za našu celú rodinu ďakujeme

Březinová

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme :-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt

Bc. Kateřina Polednová
info@pshinvest.cz
+420 602 384 188

Panorama Jih vizualizace Panorama Jih vizualizace