Parkovací místo v hodnotě 320.000 Kč zahrnuto v kupní ceně!
 

O projektu

Developerský projekt Panorama Jih přinese Brnu 99 nových energeticky úsporných bytů v městské části Horní Heršpice. Stavba bude mít 6 podlaží a svojí moderní architekturou zapadne mezi nejzajímavější stavby, které Brno nabízí. Jeho ustupující patra budou vytvářet velké množství teras, které budou jako stvořené pro relaxaci s krásným výhledem na dominanty Brna

Dokončení developerského projektu se plánuje na 1. čtvrtletí 2024. Prodej bytů je však zahájen už nyní. Jednotlivé byty budou mít dispozici 1+kk až 4+kk a velikost od 39 m2 do 117 m2 . Na své si tak přijdou rodiny s dětmi i jednotlivci.

Panorama Jih

Půdorys bytového domu připomíná písmeno J a je rozdělený do tří částí. Ceny nových bytů startují již od 4,9 milionů a svou cenou za m2 se řadí mezi ty levnější novostavby v Brně. Jedná se tak i o vhodnou investiční příležitost.

 

Přejít na výběr bytu

Nové bydlení v Brně s veškerou vybaveností

Až na 5 výjimek mají všechny byty rozsáhlý balkon, terasu nebo vlastní zahrádku. K dispozici budou mít také parkovací stání a sklepní kóje. V okolí nové bytové výstavby pak najdete celou řadu restaurací, obchodů, mateřské i základní školy a další občanské vybavení.

Nouzi nebudete mít ani o kulturní nebo sportovní vyžití. Jen pár stovek metrů od výstavby najdete třeba Koupaliště Brno-Jih, Knihovnu Jiřího Mahena, golfové hřiště nebo minizoo Jižanský dvorek.

Na dosah budete mít i centrum Brna, které se v různých žebříčcích umisťuje jako jedno z nejlepších míst k životu v Česku. Nekonečné možnosti kulturních i sportovních zážitků, městská infrastruktura, široká nabídka pracovních příležitostí, svěží nádech studentského města a pohoda typická pro jih Moravy. To je jen část důvodů, proč je Brno skvělé místo pro život.

Aby toho nebylo málo, tak v samotné lokalitě Horních Heršpic se plánuje rozšiřování infrastruktury, podpora zeleně, oprava škol nebo modernizace sportovišť. Hodnota nových bytů tak bude pravděpodobně v budoucnu růst

Standardní postup financování

Standardní postup financování koupě bytu se odvíjí dle rozestavěnosti projektu.

  • 10% blokační záloha z kupní ceny bytu
  • Splatnost blokační zálohy do 7 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy.
  • 90% z kupní ceny bytu bude uhrazeno do 10-ti dnů po doručení výzvy budoucího prodávajícího s kopií kolaudačního souhlasu.

Po vzájemné dohodě kupujícího a prodávajícího je možné nastavit individuální postup financování. Případné klientské změny budou hrazeny dle vzájemně odsouhlasených objednávek.

O developerovi

Naše developerská společnost PSH Invest, s.r.o., se zabývá výstavbou především rezidenčních projektů a je zastoupena brněnskou developerskou společností PS-estate, s.r.o., která má za sebou několik úspěšných projektů a mnoho spokojených zákazníků. Společnost PS-estate, s.r.o. je sesterskou společností silné a stabilní stavební společnosti PS Brno, s.r.o. Našim hlavním cílem je vytvářet unikátní projekty se zajímavým architektonickým řešením a zároveň příjemné a moderní bydlení pro vás.

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme :-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt

Bc. Kateřina Polednová
info@pshinvest.cz
+420 602 384 188

Panorama Jih vizualizace Panorama Jih vizualizace