Parkovací místo v hodnotě 320.000 Kč zahrnuto v kupní ceně!
 

Úspora energie – solární panely

Současná situace na trhu s energiemi ukazuje, že každá ušetřená kWh může hrát významnou roli v celkovém ročním vyúčtování

Dům byl citlivě navržen a orientován tak, aby vyčnívající části domu v letních měsících zabraňovaly přehřívání a naopak v zimních měsících nepřekážely tepelným ziskům ze slunečních paprsků. Efekt tepelných zisků je navíc umocněn velikostí prosklené plochy oken v bytě a významně tak při slunných dnech přispěje ke snížení nákladů na vytápění. Navíc díky robustnímu zateplení domu a instalací velmi kvalitních oken s izolačními trojskly, které dosahují jedněch z nejlepších tepelně technických parametrů na trhu, budou maximálně sníženy tepelné ztráty domu a náklady na vytápění 1m2 půdorysné plochy bytu se tak budou řadit k nejnižším v Brně. Spotřeba tepla pro vytápění tak již nebude tím faktorem, který bude zásadně ovlivňovat vyúčtování za spotřebované energie.

Solární panely - úspora energie

Významnou položkou nákladů na bydlení však netvoří pouze náklady na vytápění, ale ve velké míře také náklady na ohřev teplé vody. Aby jste i na této položce dosahovali dlouhodobých významných úspor, byla na střechu domu naprojektována instalace solárních panelů o celkové výměře téměř 100 m2 aktivní plochy pro zpracovaní slunečního záření (s ohledem na aktivní plochu jedna z největších instalací v ČR) , která stačí na pokrytí až jedné třetiny spotřeby celého domu. To vše pouze s minimálními náklady na údržbu.

Solární panely - úspora energie

Vyplňte prosím Vaše kontaktní informace, my se vám co nejdříve ozveme :-)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Kontakt

Bc. Kateřina Polednová
info@pshinvest.cz
+420 602 384 188

Panorama Jih vizualizace Panorama Jih vizualizace